slide 1 slide 2 slide 3 slide 4 slide 5 slide 6 slide 7

УСЛУГИ


ОСВЕЩЕНИЕ. Automaatset valgustuse juhtimist kasutades ei pea enam muretsema, kas ruumist lahkudes sai ikka valgus välja lülitatud, sest valgusteid on võimalik sisse ja välja lülitada ka kodunt eemal olles.
ОХРАНА. Elukoha turvalisus on alati olnud väga oluline ning seetõttu peab tänapäevane elukeskkond sisaldama ka usaldusväärset turvasüsteemi.
ВЕНТИЛЯЦИЯ. Automaatne ventilatsioonsüsteemi juhtimine võimaldab seadistada sissetulevat ja väljuvat õhu kogust vastavalt CO2 kogusele ruumis.
МУЛЬТИМЕДИЯ. Nutikas Maja multimeedia lahendusega on võimalik integreerida Teie audio- ja videoseadmed.
АВТОМАТИЧЕСКИЕ ОКНА И ДВЕРИ. Automaatne markiiside ja kardinate juhtimine võimaldab automaatselt seadistada iga üksiku markiisi ja kardina ning seada igale ruumile ja alale optimaalse valguse ja varju.
БАССЕИН. Automaatne basseinisüsteemi juhtimine võimaldab basseini kütte seadistamist vastavalt välistemperatuurile ja etteantud graafikule.
ФОНО СИСТЕМЫ. Fono kasutatakse tavaliselt kui autonoomset kõnesidesüsteemi hoonetes, millel on avalikust telefonivõrgust eraldiseisev võrk.
ОТОПЛЕНИЕ И ОХЛАЖДЕНИЕ. Nutikas Maja lahendus võimaldab automaatset kütte ja jahutuse juhtimist temperatuuri seadmise abil ruumides vastavalt seatud graafikutele ja inimeste kohalviibimisele.

Проектирование электрики


Tugevvoolupaigaldisi: elektrivarustus, elektrivalgustus, elekterküte, jaotuskeskused (elektrikilbid, kaitsesüsteemid (maandusseade, piksekaitse, liigpingekaitse),jää- ja lumetõrjesüsteemid välialadele ning katustele, välisvõrkude projektid (elektrivarustus, välisvalgustus), renoveerimisprojektid.
Nõrkvoolupaigaldisi: TV, arvuti- ja telefoniside süsteemid, audio-videosüsteemid, fonoluku- ja läbipääsusüsteemid, valve-, videovalve- ja tulekahjusignalisatsiooni süsteemid, sidesüsteemide välisvõrgud.
Automaatikasüsteeme: KNX / EIB hooneautomaatika e. „targa maja“ juhtimissüsteemid, automaatikaseadmete juhtahelate skeemid (tehnoloogiline automaatika).
Elektrisüsteemide projekteerimine: korterid, eramud, korruselamud, korruselamute üldelektri renoveerimisprojektid, bürood ja büroohooned, majutusasutused, tootmis- ja tööstushooned, laohooned, kooli- ja õppehooned, kaubanduspinnad, raviotstarbelised ruumid, tööstusseadmed, tänava- ja õuevalgustus, elektrivarustus- ja magistraalkaabelliinid.
Automaatikasüsteemide projekteerimine: hoone automaatikasüsteemide projekteerimine, seadmete juhtautomaatika.

Read More

Электромонтаж


Kaabli vahetus.Harutoosi paigaldus.
Lülitite ja pistikupesade paigaldus.
Lambi paigaldus.Trafo paigaldus
Elektrikilbi paigaldamine.
Automaadi vahetus. Kaitsme vahetus.
Helisüsteemide paigaldus. Muud tööd.
Väljakutse linna piirkonnas.
Väljakutse linnast väljaspool.
Elektrivõrgude demontaaz.
Elektri paigaldus ja käit.
Objektide elektriinstallatsioon.
Elektri avarii abi.
Elektriseadmene hooldus.

Подробнее

Электрические шкафы


Peajaotus kilbid. Mitmesektsioonilised, Erinevate korpuste võimalustega kuni 2500 A
Liitumis- ja jaotuskilbid kuni 2500 A
Automaatika kilbid (Individuaalse skeemidega)
Arvestite kilbid
Kortermajade korrusekilbid ja rendipindade jaotuskilbid, pinnapealse või süvistatud lahendusega, nõrkvoolu sektsiooniga või ilma.
Valgustuse juhtimiskilbid.
Juhtimiskilbid (Pumbad, mootorid, ventilatsioon suitsueemaldus)
Mootorite juhtimiskilbid.
Korterite kilbid (Arvestitega ja ilma), Pinnapealsed ja Süvis paigaldusega, plast- ja metall korpuses.

Подробнее

Другие услуги


Elektritööd.
Tugevvoolutööd.
Nõrkvoolutööd.
Siseelektritööd.
Elektririkked.
Elektriprojektid.
Valguskastid.
Elektriprojekt.
Elektripaigaldiste ehitamine.
Elektrialased kontrollmõõtmised.
Elektripaigaldiste remont ja renoveerimine.
Käit, hooldus.
Väikesemahulised elektritööd.
Kõrvaldame elektririkkeid, remondime korterites elektripaigaldisi, renoveerime jaotuskilpe.

Подробнее

СДЕЛАННЫЕ РАБОТЫ


Elektritööd (elektripaigaldise projekteerimine, kontrollimine, katsetamine, remontimine, hooldamine ja ehitamine, sealhulgas elektriseadme paigaldamine) tuleb teha lasta spetsialistidel. Elektriohutusseadus lubab küll lihtsamaid elektritöid ka ise teha aga lihtsamateks elektritöödeks loetakse näiteks: lambipirnide vahetamine, elektrikilbis kaitsmete sisse välja lülitamine (igale isikule kasutamiseks lubatud elektrikilbis) ja sulavkaitsmete vahetamine, elektriseadmes asuvate pisikaitsmete pingevabas olukorras vahetamine, pinge kontrollimine indikaatoriga, laevalgusti ühendamine pingevabas olukorras, pistikupesade ja lülitikaante (näiteks tapeetimise või värvimise ajaks) eemaldamine pingevabas olukorras, elektrijuhtmete ja -seadmete demonteerimine pingevabas olukorras.
NB! Pingevabas olukorras tehtavate tööde puhul tasub alati kontrollida kas pinge ka päriselt maha läks. On olnud juhuseid, kus isehakanud elektrikute poolte tehtud kilbist nt pistikupesa välja lülitamisel jääb pistikupesa siiski voolu alla, sest keegi on kilbis midagi ringi tõstnud.
Elektritööd: pistikupesade paigaldus, lülitite paigaldus, valgustite paigaldus, elektrijuhtmete paigaldus, elektrikilbi koostamine ja paigaldus, kodumasinate ühendamine elektrivõrguga, peakaabli paigaldamine ja maanduskontuuri ehitus.

О ФИРМЕ


ACDC Electric OÜ (14189662) - европейская компания основанная на частном капитале. Основной деятельностью фирмы является проектирование и строительство электрических сетей и автоматизация зданий, а также сборка и установка электрических шкафов и щитов автоматики. Наша команда состоит из инженеров и профессиональных техников в сфере электрики и автоматики. Наш офис расположен в Эстонии, в городе Таллинн.
Maja kontrolli alla!
Kaughaldus läbi internetivõrgu:
Lahendus Nutikas Maja võimaldab teie elukeskkonda eemalt hallata ja juhtida, kasutades selleks internetivõrku. Kõik teie isiklikud andmed on seejuures turvaliselt kaitstud tänu turvasüsteemile, analoogset millega kasutatakse internetipankades. App Store või Google Play ostukeskkonnast on võimalik alla laadida rakendus nutiseadmetele. See võimaldab kasutajatel mugavalt juhtida enda eluruumide automaatikat seadmete abil, mida nad igapäevaselt kasutavad.
Nutikas juhtimine etteantud stsenaariumi järgi:
Etteantud stsenaarium võimaldab kõikide süsteemide töötamist eluruumides vastavalt eelnevalt seadistatud tegevuskavale. Näiteks võib luua õhtuse stsenaariumi, mille korral elutoa valgustus lülitub automaatselt sisse, aknarulood laskuvad alla, toa temperatuur seadistub 23ºC tasemele, samuti välisvalgustus hoonefassaadil, aias ja basseinis lülituvad sisse sõltuvalt etteantud kellaajast ja hämaruse suurusest. See kõik on võimalik tänu nutikale kontrollerile, mille abil saab üheaegselt käivitada terve hulga erinevaid tegevusi.
Energiakulu mõõtmine:
Tõhus energiatarbimise kokkuhoid sõltub suurel määral sellest kui teadlikud me oleme oma energiatarbimise harjumusest. Sellepärast on energiatarbimise mõõtmine eriti tähtis kuna annab meile täpse ülevaate meie tarbimise suurusest.
Nutikas Maja: lahendus võimaldab jälgida elektri, vee ja kütte tarbimist läbi arvuti või nutiseadme. Kasutajad saavad ülevaate oma jooksvast tarbimisest ja tarbimisest valitud ajaperioodi jooksul.

90%
ПРОЕКТИРОВАНИЕ
ЭЛЕКТРИЧЕКИХ
СЕТЕЙ
80%
ЭЛЕКТРОМОНТАЖ
70%
ЭЛЕКТРИЧЕСКИЕ
ШКАФЫ
60%
ДРУГИЕ
УСЛУГИ


Firma põhitegevuseks on kõik elektriga seonduv. Uute rajatavate elektripaigaldiste puhul tähendab see kõiki asjaajamisi, töid ja tegemisi alates tellija soovist kuni valmisehitatud, töökorras, pingestatud ja täitedokumentidega varustatud elektripaigaldiste üleandmiseni tellijale.
Tööde hulka kuulub projekteerimine, komplekteerimine seadmete ja materjalidega, paigaldus-, seadistus- ja häälestustööd koos kõigi ehitus- ja elektritöödega, vajalike teostusjooniste ning dokumentide vormistamisega. Olemasolevate elektripaigaldiste puhul tähendab see elektripaigaldiste käidu korraldamist, s.o. elektripaigaldise hoolduskava koostamist ning selle järgimist nii, et oleks tagatud seadmete häirevaba ja ohutu funktsioneerimine ning sihtotstarbeline töö. Oleme ka kogenud ning sertifitseeritud elektripaigaldiste kontrollmõõtmiste ning tehnilise kontrolli läbiviija.
Firmal on: elektritööde kvaliteedisertifikaat EVS - EN ISO 9001:2017; keskkonnajuhtimissüsteemi sertifikaat ISO 14001:2017; töötervishoiu ja tööohutuse juhtimissüsteemi sertifikaat EVS 18001:2017 (OHSAS 18001); akrediteering elektripaigaldiste tehniliseks kontrolliks, st. õigus uute elektripaigaldiste nõuete-kohasuse hindamiseks ja tõendamiseks ning olemasolevate elektripaigaldiste korraliseks kontrolliks;akrediteering elektriliste kontrollmõõtmiste tegemiseks,tegevusluba valveseadmestiku projekteerimiseks, paigaldamiseks ja hooldamiseks.
Firmal on majandustegevuse registris järgnevate tegevusalade registreeringud: ehitamine, elektritööd, omanikujärelevalve, projekteerimine, elektripaigaldise tehnilise kontrolli teostamine, mõõte-ja teimilaborina tegutsemine.

 • Dmitri Makarov

  Дмитрий Макаров

  Главный инженер-электрик

  Расчёт электрических нагрузок.
  Проектирование электрических сетей.
  Control panels, electrical cabinets and distribution boards
  engineering, documentation, certification, assembling, montage, installation.
  PLC programming (SIEMENS, OMRON).

  (+372)54567336
  info@acdcelekter.ee
  www.acdcelekter.ee
 • Anton Petrushin

  Антон Петрушин

  Главный Инженер-автоматик

  Electrical engineering.
  Electrical design.
  Control panels, electrical cabinets and distribution boards
  engineering, documentation, certification, assembling, montage, installation.
  PLC programming (SIEMENS, OMRON).

  (+372)54567336
  info@acdcelekter.ee
  www.acdcelekter.ee
 • Roman Zlatin

  Roman Zlatin

  Networks Engineer

  Electrical engineering.
  Electrical design.
  Control panels, electrical cabinets and distribution boards
  engineering, documentation, certification, assembling, montage, installation.
  PLC programming (SIEMENS, OMRON).

  (+372)54567336
  info@acdcelekter.ee
  www.acdcelekter.ee
 • Aleksandr Malinovski

  Aleksandr Malinovski

  Thermal Power Engineer

  Electrical engineering.
  Electrical design.
  Control panels, electrical cabinets and distribution boards
  engineering, documentation, certification, assembling, montage, installation.
  PLC programming (SIEMENS, OMRON).

  (+372)54567336
  info@acdcelekter.ee
  www.acdcelekter.ee
 • Andrei Kukushin

  Andrei Kukushin

  PLC Programmer / Designer

  Electrical engineering.
  Electrical design.
  Control panels, electrical cabinets and distribution boards
  engineering, documentation, certification, assembling, montage, installation.
  PLC programming (SIEMENS, OMRON).

  (+372)54567336
  info@acdcelekter.ee
  www.acdcelekter.ee


Elektripaigaldiste käit 24h: pakutav teenus on nii tehniliselt kui ulatuslikult väga lai ja varieeruv vastavalt tellija soovidele. Teenindus on võimalik alates ööpäevaringsest kiirväljakutsest, kõrgepingeseadmete operatiivteenindusest ja kõikvõimalikest hooldus- ja ehitustöödest. 24H operatiivsuse tagab kvalifitseeritud personal koos brigaadiautode ja tööriistadega ja oma elektrimaterjalide lao olemasolu.
Kaabelliinide ehitus: hõlmab nii kõrgepingekaabelliinide kui ka madalpingekaabelliinide ehitust, uute kaablite sisselõigete tegemist olemasolevatesse kaablitrassidesse (teistele firmadele teenustööna) ja keeruka kooskõlastusteahela ning operatiivtöö teostamist võõrastes elektrivõrkudes ja haldusüksustes, objektide komplektset lõpetamist kuni asfaltkatete taastamiseni välja.
Alajaamade ehitus: olemasolevate korrastamine ja renoveerimine kuni saja protsendilise seadmete vahetuseni ning komplektalajaamade paigaldamine
Kaabelliinide rikete otsimine ja nende kompleksne kõrvaldamine: kaabelliinide trasside otsimine ja kaardistamine, kaabelliinide jätku- ja otsamuhvide asendamine.
Kõrgepingelabor ja elektrimõõtmised: akrediteeritud mõõtelabor, elektripaigaldiste elektrotehnilised kontrollmõõtmised, valgustiheduse mõõtmised, kuni 35 kV kaablite teimid, trafode isolatsiooniteimid.
Ekspertiisid, nõustamine ja analüüsid: on suudetud lahendada sügavalt spetsiifilisi probleeme ja analüüsida nendega seotud olukordi. Tellijateks on olnud tuntud firmad ABB Eesti, Elcoteq Tallinn, Eesti Telefon, Scania Eesti, Forekspank, Evea Pank, Tallinna Kaubamaja jne.
Õhuliinide ehitus: põhiliselt hõlmab see AMKA ehk köiskaabel-õhuliinide ehitust.
Elektrisisetööd: teostame uute ja renoveeritavate ehitiste siseelektritöid nii peatöövõtu, kui ka alltöövõtu korras.
Elektriprojekteerimine: oleme valmis koos elektritöödega lahendama ka projektdokumentatsiooni puutuvaid küsimusi.
Horisontaalpuurimine kuni 250mm läbimõõduga.
Kaevetehnika rent.

partner 1 partner 2 partner 3 partner 4 partner 5 partner 6 partner 7 partner 8 partner 9 partner 10

ГДЕ МЫ НАХОДИМСЯ

ул. Махтра 30C, Таллин, ЭстонияView Larger Map

Звоните смелее

hide footer
НАВЕРХ